Ühe eramu lugu

Kaunil männimetsa serval, Kakumäe pervel valmis üks imeline eramu kuhu kliendid olid valinud üheskoos sisearhitektiga enim just naturaalseid ja ajatuid lahendusi.

Looduskivi on elegantne ja luksuslik valik, tervitamaks kojusaabujaid. Professionaalne plaatimine, aga ka oskuslik järeltöötlemine tagavad parima tulemuse selliselt, et klient saab maksimaalselt parima kvaliteedi.

Selle kauni kodu omanikud valisid looduskivi ka oma köögi põrandatele ning üks erilisemaid alasid selles majas on spa-ruumid. Suursugused ruumid , mis paitavad keha ja meeli, väärivad parimaid viimistluslahendusi ning iga detail, pind, nurk ja serv on hinnaline ning tahutud meie poolt täiusikuks. Basseiniruumi bassein oli laotud klaasmosaiigist ning seinu kaunistasid muljetavaldavad tasutvalguslahendusega seinanišid. Kusjuures materjalini on kasutatud suureformaadilisi keraamilise plaate, mosaaikkombinatsioone ning põhifookus oli 1200x1800mm marmorist looduskiviplaatidel.

Eramu vannitubades sai kauneid servi kujundada nii avanevatele akendele kui praktilistele seinaniššidele. Esimene neist on kindlasti ka niiskustehniliselt oluline, et see konstruktsioonidega oskuslikult siduda.

Seevastu niššide esteetiline pool on omakorda ülioluline ning veatud servad, mis on pehmed katsuda ning kaunid vaadata on VRX Solution spetsialistidele oodatud väljakutse.

Ka mitmeplaanilise ja avara master vannitoa jaoks valiti viimistluslahendusena just looduskivi. Hubase ning luksusliku areaali põrandad on laotud marmor mosaiikplaadist ning erilahendusena on põrandad viimistlusvõtetega matistatud.

Kaunis täppistöö, palju imelisi materjale ning viimistlusvõtteid. Suurepärane koostöö tellijatega ja uhke tulemus!

Matilda maja

Toompea veerel, Kassisaba serval valmis Merko Ehitusel keskkonna vääriline Matilda Maja, mis pakub hubast kodu linna keskel.

Kaasaegsed ehituslahendused ja materjalivalik projekteerimise algusfaasist alates tagavad mõnusa rahu.  Vannitubade ja tualettruumide seinapinnad on osaliset valminud just VRX Solution OÜ hella ja hoolika käe all.

Siseviimistluses leidub keraamilisi plaate koridorides, trepikodades, esikutes, tualettruumides, vannitubades ja abiruumides, mille paigalduse teostasid meie professionaalsed ehitusspetsialistid.

Matilda Maja siseviimistlus on valminud arhitekt Ahti Peetersoo käe all koostöös Merkoga.

Vannitoa pakett sisaldab kvaliteetseid seina- ja põrandaplaate, sanitaartehnikat ja keraamikat, mööblit ja peeglit koos valgustiga. Dušinurgad on piiratud kirkast klaasist seintega ning varustatud seina ääres olevate renntrappidega.

Vannitubade sisustuses on neli erinevat viimistluslahendust, lisaks ka käsitööna valminud erilahendused klientide erisoovil.

Hexa sisustuslahendus, antrasiit ja valge kombinatsioon

Imperial dekoor on valminud 25x75mm liivakarva seinaplaatidest ning kalasabamustrisse laotud marmorist inspireeritud põrandakiviga.

Hexa sisustuslahendus on 60×60 potselandplaatidest antrasiidi ja valge kombinatsioon.

Kolmas variatsioon on Maku, mis paitab silma ning loob õdusa meeleolu.

Neljas, Myfair on põnev, musta-valge kirjum lahendus, kus seina ilmsestavad mustriga plaadid, mille paigaldamisel ning viimistlemisel on hea meistritöö ja professionaalsus eriliselt oluline.

VRX Solution meeskonna teostada oli ka eritellimusena valminud vannituba.

Aitäh lugemast! Loodame, et saite inspiratsiooni ning peatse koostöö projektini!

Looduskivi

Looduskivi on elus materjal, mis on vastupidav ja kordumatu ning sobib nii elu- kui äriruumidesse.

VRX Solution pakub sinu soovidele vastavat  rätsepateenust, sest looduskivi vajab peent töötlemist ja mitte ainult – tundliku materjalina vajavad looduskivitööd ka kunstimeelt.

Teostatakse kõiki looduskivitöid alustades töötasapindadest, kaminatest jms kuni suuremate projektideni.

Looduskivi on naturaalne ning kordumatu ja selle kasutaja võib kindel olla, et teist täpselt samasugust toodet ei leidu kellelgi ega kusagil mujal.

Enim tuntud looduskivid on graniit ja marmor kuigi viimane on vaatamata oma ilule väga kapriisne ning nõudlik. Seda just paigaldust silmas pidades. Oma ala professionaalid teavad kuidas kivi käsitleda ning viimistleda selliselt, et see oleks kasutajasõbralik ning kestaks.

Kvartsiit on tugevam ning hea vastupidavavusega. Poleeritud ja lihvitud pinnad tagavad loodusliku keskkonna kuid on seejuures kasutajasõbralik.

Lisaks on viimistluses võimalik kasutada kiltkivi, liivakivi ja lubakivi.

Basseini- ja saunaruumi lahendus

Küsi lähemalt milline looduskivi sobiks just sinu pindu kaunistama ning oleks praktikas ideaalne lahendus.

Plaatimis-, looduskivi- ja maalritööd, mis kestavad ja on kaunid vaadata

VRX Solution OÜ meeskond teostab plaatimis-, looduskivi- ja maalritöid. Erialane järjepidev töökogemus võimaldab tänaseks  kõiki kliendi soove teostada.

Luksuslik ja hoolega viimistletud kaunis vannituba

Plaatimistööd võivad paista lihtsad, kuid vajavad tegelikult kannatlikkust,  teadmisi, pikemaajalist kogemust ja õigeid töövõtteid. Olulisel kohal on ka asjakohased tööriistad.

VRX Solution teostab seinte, põrandate, vannitubade, basseinide jmv. plaatimist. Ehk siis kõikjal, kus kliendi sooviks on kasutada plaate pindade katmiseks.

Looduskivi on elus materjal, mis on vastupidav ja kordumatu ning sobib nii elu- kui äriruumidesse.

VRX Solution pakub sinu soovidele vastavat rätsepateenust, sest looduskivi vajab peent töötlemist ja mitte ainult – tundliku materjalina vajavad looduskivitööd ka kunstimeelt. Teostatakse kõiki looduskivitöid alustades töötasapindadest, kaminatest kuni suuremate ja keerukamate projektideni.

Basseini astmetele erialhendusega mosaiik

Maalritöid tehakse algusest lõpuni, ehk teostatakse kõik etapid, mis on vajalikud kvaliteetse ja silmale nauditava lõpptulemuse saavutamiseks, alustades pindade ettevalmistamisest sõltuvalt aluspinna materjalist. Maalritöö on ruumide siseviimistluses viimane etapp, mis annab ruumile lõpliku üldmulje.

Kui väärtustad kvaliteeti ja vastupidavust, hindad ilu ja esteetilisust, head ja korrektset klienditeenindust ning tähtaegadest kinnipidamist, siis võta VRX Solutioniga ühendust.
Töid teostatakse nii era- kui äriklientidele.

Tutvu VRX Solution poolt teostatud töödega, külastades ettevõtte Facebooki või Insagrami lehekülgi siin: FacebookInstagramwww.vrx.ee

Loe lisa Interjöörist!